ING daje wysokie oprocentowanie na OKO Direct

17.11.2008

AAA

ING Bank Śląski proponuje klientom indywidualnym nowy wysokooprocentowany produkt oszczędnościowy. Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct jest skierowane przede wszystkim do klientów dysponujących dużymi środkami, a także ceniących płynność depozytów i aktywnie korzystających z usług bankowości elektronicznej. Produkt dostępny w ofercie od 17 listopada b.r.

„Aktualne trendy rynkowe wskazują na wyodrębnianie się nowej grupy klientów - aktywnie korzystających z usług bankowych, posiadających wysoki wolumen środków i znaczne dochody. To głównie dla nich przygotowaliśmy OKO Direct. Konto daje również swobodę dostępu i bardzo dobre warunki lokowania środków dla klientów dysponujących aktywami plasującymi ich w segmentach Personal oraz Private Banking " - powiedział Daniel Szewieczek, zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Rynkiem Klienta Indywidualnego w ING Banku Śląskim.

OKO Direct charakteryzuje się wysokim oprocentowaniem zmiennym, rosnącym w kolejnych progach kwotowych. Oprocentowanie po przekroczeniu kolejnych progów obowiązuje dla całości ulokowanych środków i w zależności od salda konta wynosi od 6,5% dla kwot przekraczających 100 tys. zł do 7,2% jeżeli saldo przekracza 1 mln zł.

OKO Direct cechuje również wysoka funkcjonalność i płynność oraz atrakcyjna, konkurencyjna cena. Wszystkie wewnętrzne przelewy internetowe realizowane z OKO Direct są bezpłatne i nielimitowane. Przelewy zewnętrzne traktowane są jak wypłata z rachunku - jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna a każda następna kosztuje 10 zł. W dowolnym momencie i w nielimitowanej kwocie można dokonywać wpłat i wypłat z rachunku. Zarówno otwarcie jak i obsługa konta są bezpłatne.

Produkt oferowany w oddziałach Banku oraz poprzez system bankowości elektronicznej ING BankOnLine.

 
 

Polecane multimedia

Technologia: netPR.pl