Dom Maklerski ING stawia na edukację Inwestorów

01.10.2009

AAA

Biuro Maklerskie ING Securities oferuje bezpłatnie specjalny program edukacyjny Klientom ING Banku Śląskiego, którzy otworzą rachunek maklerski do końca b.r. Warunkiem skorzystania z promocji jest założenie takiego rachunku za pośrednictwem systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.

Promocja jest skierowana do Klientów ING Banku Śląskiego nie posiadających rachunku inwestycyjnego w ING Securities. Po jego założeniu, Klienci mogą skorzystać bezpłatnie:

  • z prowadzonych na żywo przez internet szkoleń internetowych (tzw. webseminaria) z podstaw analizy technicznej oraz znajomości aplikacji transakcyjnej,
  • e-learningu - internetowego kursu z podstaw inwestowania na giełdzie, zawierającego szerokie opisy zagadnień, hasła, wzory oraz ich objaśnienia wraz z przykładami i ilustracjami. Dodatkowo, na końcu każdego działu znajduje się test, dzięki któremu można sprawdzić swoją wiedzę, a po jego zaliczeniu otrzymać 200 zł w postaci zwrotu prowizji,
  • w prezencie otrzymają książkę o inwestowaniu.

Szczegółowe informacje o edukacyjnej promocji na stronie: www.ingsecurities.pl/promocja

Inwestowanie jest dziedziną, która jest nieodłącznie związana ze zdobywaniem i poszerzaniem wiedzy. Dlatego w pierwszej kolejności stawiamy na edukację inwestorów. Chociaż inwestowanie nie jest proste, to aby zwiększyć swoje szanse na sukces inwestycyjny warto wcześniej poświęcić się nauce inwestowania i tak uzbrojonym w wiedzę stawiać pierwsze kroki na giełdzie. Ponadto udostępniamy Klientom prosty i intuicyjny w obsłudze system transakcyjny SidomaOnLine, który umożliwia m.in.: obserwację notowań giełdowych w czasie rzeczywistym, kreślenie wykresów notowań, błyskawiczne składanie zleceń na giełdę, automatyczne odświeżanie rachunku po każdej operacji, odbiór bieżących informacji PAP i Reuters, oraz korzystanie z wielu innych bardziej zaawansowanych funkcji - powiedział Ryszard Sikora - Dyrektor Departamentu Klientów Detalicznych.

Bezpłatne szkolenia z podstaw analizy technicznej oraz obsługi aplikacji internetowej SidomaOnLine odbywać się będą się systematycznie, w tygodniowych odstępach.

Dom Maklerski pomaga w stawianiu pierwszych praktycznych kroków w roli inwestora. Dzięki zwolnieniom z opłat i zwrotowi prowizji, za pierwsze transakcje Klient nic nie zapłaci. W ramach promocji trwającej do końca 2009 r. ING Securities nie pobiera opłat za:

  • otwarcie rachunku,
  • prowadzenie rachunku w latach 2009-2010,
  • dostęp do notowań z jedna ofertą, w ramach Pakietu Podstawowego,
  • przelewy gotówki na rachunek w ING Banku Śląskim,
  • dostęp do analiz i komentarzy giełdowych.

 

Dodatkowo, Dom Maklerski ING zwraca prowizję do wysokości 100 zł w okresie 6 pełnych miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia rachunku plus kolejne 100 zł Klientom, którzy do końca 2009 r. zaliczą z wynikiem pozytywnym test z e-Learnigu. Zwrot środków nastąpi na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Więcej o promocji na stronie: www.ingsecurities.pl/promocja

 ING Securities jest uniwersalnym biurem maklerskim, które oferuje profesjonalne usługi zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i dla inwestorów indywidualnych. Za jego pośrednictwem można dokonywać transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na największych światowych rynkach finansowych, m.in. w Nowym Jorku, Chicago, Londynie, Paryżu i Frankfurcie. Atutem oferty jest profesjonalny serwis informacyjny przygotowywany przez zespół doświadczonych analityków w Katowicach, Warszawie i Londynie.

 
 

Polecane multimedia

Technologia: netPR.pl