facebook web

Biuro prasowe

Zapraszamy dziennikarzy do kontaktu

Zespół prasowy

Wszystkie komunikaty

Liczba na stronie
29
wrz
2017

Rekrutacja do Stażu z Lwem w ING

W ING Banku Śląskim trwa rekrutacja do programów rozwojowych dla młodych osób. Bank zaprasza studentów i absolwentów do kolejnej edycji Stażu z Lwem.
Więcej
28
wrz
2017

1000 pracowników ING pobiegnie w „Biegnij Warszawo”

W niedzielę 1 października startuje Biegnij Warszawo, jeden z największych biegów masowych w stolicy. ING Bank Śląski jest partnerem generalnym wydarzenia. Pomarańczowa drużyna, składająca się z ponad 1000 pracowników banku z całej Polski, pobiegnie na rzecz Fundacji ING Dzieciom. ...
Więcej
27
wrz
2017

ING jednym z najlepszych banków dla firm

W rankingu „Najlepszy bank dla firm”, opublikowanym przez miesięcznik Forbes, ING Bank Śląski zajął III miejsce. Redakcja przyznała punkty za najlepsze produkty i usługi bankowe dla MŚP, a badanie jakości obsługi klientów biznesowych przeprowadzono metodą tajemniczego klienta. ...
Więcej
27
wrz
2017

W ING dwa miesiące bez odsetek dla przedsiębiorców

Oferta specjalna „2 miesiące bez odsetek” dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim dostępna jeszcze tylko do 30 września. A środki można przeznaczyć na dowolny cel – inwestycje lub bieżącą działalność.
Więcej
25
wrz
2017

ING Commercial Finance na VIII Międzynarodowym Kongresie Faktoringu

Podczas VIII edycji największego spotkania branżowego w Europie, które odbędzie się w dniach 28 i 29 września br., wiedzą i doświadczeniem podzielą się również eksperci ING.
Więcej
ING Bank Śląski w czołówce banków, które stawiają na rozwój IT. W naszych szeregach jest ponad 600 informatyków, którzy obsługują 230 aplikacji. Znaczący udział kadry IT można zauważyć przede wszystkim w ING Banku Śląskim - 9% pracowników banku stanowią pracownicy IT.