facebook web

Biuro prasowe

Zapraszamy dziennikarzy do kontaktu

Zespół prasowy

Wszystkie komunikaty

Liczba na stronie
31
maj
2017

ING Bank Śląski dzieli się wiedzą

Dla wszystkich, którzy nie mogli być na European Startup Days w Katowicach lub nie oglądali transmisji wydarzenia, ING udostępnia materiały w internecie. To propozycja dla tych, którzy mają pomysł na swoją firmę lub start-up i szukają inspiracji do działania, zgodnie z hasłem banku, że „w biznesie najlepiej uczyć się na cudzych… sukcesach”. ...
Więcej
30
maj
2017

ING ze złotym mieczem KTR za kampanię Aleo

Kampania internetowa ING Banku Śląskiego promująca serwis Aleo, zdobyła pięć nagród w prestiżowym konkursie kreacji reklamowej Klubu Twórców Reklamy. Aleo zostało wyróżnione m.in. Złotym Mieczem w kategorii Digital & Mobile oraz nagrodą specjalną od Facebooka.
Więcej
29
maj
2017

ING na WallStreet

2 czerwca br. w Karpaczu rozpocznie się konferencja WallStreet – największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce. Podczas spotkania z analitykami i ekspertami rynku kapitałowego wiedzą podzieli się również ekspert ING.
Więcej
29
maj
2017

ING Auto wśród Najlepszych Produktów dla MSP 2017

Program ING Auto został wyróżniony jako jeden z Najlepszych Produktów dla MSP 2017 w kategorii „Leasing", w ramach plebiscytu „Turbiny Polskiej Gospodarki” organizowanego przez Gazetę Finansową.
Więcej
26
maj
2017

Konto Direct dla Firmy ponownie na podium

Oferta rachunku dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim po raz drugi z rzędu znalazła się na podium w rankingu kont firmowych przygotowanym przez portal najlepszekonto.pl. Konto Direct dla Firmy zajęło drugie miejsce w zestawieniu.
Więcej
Jesteś początkującym przedsiębiorcą, masz pomysł na startup a może dopiero zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy? Sprawdź jak uniknąć błędy, które popełniają młodzi przedsiębiorcy. Błędy, które popełniają wszyscy początkujący przedsiębiorcy