facebook web

ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

Liczba na stronie
17
sie
2017

Dynamiczny wzrost ING Lease

ING Lease kontynuuje dynamiczny wzrost w zakresie leasingu ruchomości, w szczególności maszyn i urządzeń oraz pojazdów utrzymując jednocześnie jedną z czołowych pozycji na rynku leasingu nieruchomości. Spółka odnotowuje także wzrost liczby klientów – obecnie obsługuje blisko 15,5 tys. firm. ...
Więcej
19
lip
2017

Oferta specjalna na pojazdy w Firmowym Pakiecie na Start od ING

„Dwie pierwsze raty 0 zł” to oferta dla klientów poszukujących finansowania samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t., w tym firm, które dopiero rozpoczynają działalność.
Więcej
29
maj
2017

ING Auto wśród Najlepszych Produktów dla MSP 2017

Program ING Auto został wyróżniony jako jeden z Najlepszych Produktów dla MSP 2017 w kategorii „Leasing", w ramach plebiscytu „Turbiny Polskiej Gospodarki” organizowanego przez Gazetę Finansową.
Więcej
11
maj
2017

ING Lease zwiększył udział w rynku

Według danych ZPL na koniec 1 kwartału 2017, ING Lease plasuje się na 5. miejscu wśród firm leasingowych w Polsce pod względem wartości zawartych umów leasingu i wydanych aktywów. Spółka jednocześnie zwiększyła udział w rynku do 5,94 proc.
Więcej
04
kwi
2017

W ING Lease oferta specjalna „Rejestracja za 0 zł”

ING Lease przygotował ofertę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy, którzy spełnią warunki oferty specjalnej i podpiszą umowę leasingu od 3 kwietnia do 31 maja br., mogą skorzystać z oferty „Rejestracja za 0 zł”.
Więcej
09
lut
2017

Kolejny bardzo dobry rok dla ING Lease

2016 rok był bardzo dobry dla ING Lease pod względem sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych oraz transportu ciężkiego. Spółka zamknęła rok nową sprzedażą na poziomie przekraczającym 3,0 mld zł. Całkowita wartość należności od klientów spółki osiągnęła poziom 6,6 mld zł, odnotowując tym samym 13% przyrost w porównaniu ze stanem na koniec roku 2015. ...
Więcej
20
gru
2016

Program ING Truck najlepszym produktem dla Biznesu 2016

Program ING Truck został wyróżniony w kategorii „Leasing" w ramach plebiscytu „Najlepsze produkty dla Biznesu 2016” organizowanego przez Gazetę Finansową.
Więcej
07
lis
2016

Stabilny wzrost ING Lease po trzech kwartałach

ING Lease utrzymuje jedną z czołowych pozycji na rynku pod względem wartości portfela po trzech kwartałach 2016 roku. Na koniec września 2016 roku suma należności od klientów spółki wzrosła do poziomu 6,43 mld zł, co stanowi przyrost o 11% w stosunku do analogicznego okresu z 2015 roku.
Więcej
10
paź
2016

Leasing najbardziej oczywistą formą finansowania pojazdów – wynika z badań ING Lease

ING Lease zbadał potrzeby polskich przedsiębiorców i małych firm w zakresie leasingu pojazdów. Większość ankietowych uważa, że w przypadku samochodów leasing jest najbardziej oczywistą i powszechną formą finansowania ze względu na dostępność, elastyczność oraz korzystne rozwiązania prawno - podatkowe.
Więcej
21
wrz
2016

Leasing samochodów ciężarowych w ING

ING Lease rozszerzyło swoją ofertę o nowy Program ING Truck. Klienci z sektora małych, średnich oraz dużych firm mogą teraz w prosty, szybki i wygodny sposób skorzystać z leasingu samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep oraz naczep.
Więcej