Programy ING Lease wśród Najlepszych Produktów dla MSP 2018

| ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

Redakcja Gazety Finansowej nagrodziła firmy, które oferują najlepsze produkty dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W ramach plebiscytu wyróżniono: Program ING Maszyny oraz EKOOfertę wraz z EKOleasingiem, jako szyte na miarę potrzeb małego i średniego biznesu.

W kategorii „Leasing" wyróżniony został Program ING Maszyny, w ramach którego klienci mogą skorzystać z leasingu maszyn i urządzeń, w procedurze uproszczonej - bez dokumentów finansowych firmy, już od 6 miesiąca prowadzenia działalności.

Więcej o Programie ING Maszyny na stronie: https://www.inglease.pl/leasing/maszyny-i-urzadzenia.

W kategorii „Bank” wyróżniona została EKOoferta dla firm wraz z EKOleasingiem. W ramach tej oferty klienci mogą skorzystać z leasingu hybrydowych i elektrycznych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t oraz elektrycznych motocykli i skuterów na preferencyjnych warunkach: brak opłaty za rejestrację pojazdu oraz brak prowizji.

Maksymalny limit finansowania w Programie ING EKO wynosi 700 tysięcy złotych netto. Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów, również dopiero rozpoczynających swoją działalność.

Więcej informacji na temat programów EKO na stronie:

https://www.inglease.pl/leasing/samochody-osobowe-i-dostawcze