arrow-downfacebook webzamknijblad

Powakacyjna wyprzedaż kredytów hipotecznych w ING

| Produkty i usługi
| ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING rozpoczął kampanię promującą kredyt hipoteczny, w której namawia osoby rozważające kupno mieszkania do podjęcia działania jeszcze we wrześniu. W tym czasie bank oferuje kredyt hipoteczny w specjalnej powakacyjnej ofercie, w ramach której klienci mogą obniżyć koszty raty nawet o 10%.  

- Wrzesień to czas, kiedy wracamy z wakacji do realizacji swoich planów życiowych – w tym mieszkaniowych. Dlatego chcemy przekonać osoby zastanawiające się nad kuponem mieszkania do działania. Z myślą o nich przygotowaliśmy specjalną ofertę w dwóch wariantach cenowych - dla osób, które chcą płacić mniejszą miesięczną ratę oraz dla tych, którym zależy na niskich kosztach początkowych. W wariancie „Lekka rata” klienci mogą oszczędzić nawet 10% na racie w porównaniu do naszej standardowej oferty - powiedziała Katarzyna Stawecka, Dyrektor Banku odpowiedzialna za kredyty w ING Banku Śląskim.

Warianty cenowe oferty „Powakacyjna Wyprzedaż":

  • wariant „Lekka rata”

- 1,99% prowizja

- marża: 1,55 p.p. niezależna od LTV oraz kwoty kredytu

  • wariant „Łatwy start”

- 0% prowizji

- marża: 1,85 p.p. niezależna od LTV oraz kwoty kredytu

 

Oferta kredytu hipotecznego „Powakacyjna sprzedaż” obejmuje kredyty hipoteczne o wartości od 100 000 zł do 1 500 000 zł i jest dostępna do 11 października 2017 roku. Klienci mogą wnioskować o kredyt hipoteczny zdalnie bez wychodzenia z domu lub podczas wizyty w oddziale.

Regulamin oferty „Powakacyjna wyprzedaż” jest dostępny na stronie banku.

Tytuł kampanii: Najlepszy moment na zakup mieszkania – z ofertą specjalną od ING

Czas trwania: od 4 września do 11 października 2017 r.

Narzedzia: internet: kampanie display, mailing oraz social media

Kreacja: GoldenSubmarine

Zakup mediów: Mullen Lowe Media Hub