arrow-downfacebook webzamknijblad

ING zdobywcą nagrody Digital Bank of Distinction

| Nagrody i wyróżnienia
| ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski został wyróżniony przez magazyn Global Finance w kategorii „Digital Bank of Distinction” w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Bank został doceniony za ING Business – nowoczesny system bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych.

ING Business to kompleksowy system bankowości internetowej dla firm, z którego użytkownicy mogą korzystać na komputerach i urządzeniach mobilnych, w tym smartwatchach. Został zaprojektowany z myślą o różnych rolach użytkowników w firmach i dopasowaniu do ich zmieniających się potrzeb i zachowań. ING Business wyróżnia m.in. intuicyjność nawigacji oraz możliwość personalizacji ustawień pod kątem swoich wymagań.

Nagrody przyznane przez międzynarodowy magazyn Global Finance w tej kategorii są wyrazem uznania dla banków za ich osiągnięcia w obszarze bankowości cyfrowej, zarówno w samej organizacji, jak i dla klientów. Są wyróżnieniem dla banków, które nieustannie dostarczają klientom wysokiej jakości innowacyjnych i technologicznych rozwiązań. Zwycięzcy plasują się w czołówce najlepszych cyfrowych banków na świecie.

Global Finance ogłosił również zwycięzców konkursu World's Best Global Banks 2017 Awards. ING został wybrany „Najlepszym bankiem na świecie” głosami kadry zarządzającej w instytucjach finansowych, analityków i bankierów na podstawie wyników banku za ostatni rok,  reputacji oraz jakości zarządzania.