arrow-downfacebook webzamknijblad

ING na prestiżowej konferencji Finovate 2017

| Wyniki finansowe i informacje biznesowe , Produkty i usługi
| ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Podczas jesiennej edycji Finovate, najważniejszej międzynarodowej konferencji poświęconej innowacyjnym technologiom w finansach, ING Bank Śląski przedstawi proces zdalnego otwierania konta dla firm.

- Coraz ważniejszym kanałem kontaktu z klientami jest bankowość internetowa, dotyczy to również średnich i dużych firm. Dlatego oferujemy firmom produkty i usługi, z których mogą korzystać niezależnie od miejsca, w którym się znajdują - szybko i bezpiecznie. Jednym z nich jest zdalne otwieranie konta. Klient może założyć wniosek o konto, podpisać umowę i założyć konto firmowe bez wychodzenia z biura - powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za obszar korporacyjny.

Konferencje Finovate koncentrują się na prezentacji najlepszych i najbardziej innowacyjnych technologii w finansach i bankowości. Podczas konferencji pokazywane są pomysły uznane przez jury jako najbardziej interesujące i innowacyjne w obszarze fintech. Firmy mają 7 minut na zaprezentowanie swojego rozwiązania. Zwycięzcą konkursu zostaje firma, która otrzyma najwięcej głosów za wystąpienie. Głosy oddają uczestnicy konferencji - managerowie z instytucji finansowych z całego świata, przedsiębiorcy, dziennikarze i konkurencyjne firmy. Jesienna edycja konferencji Finovate odbędzie się od 11 do 14 września w Nowym Jorku.