arrow-downfacebook webzamknijblad

Michał Bolesławski odebrał „Mistrza Biznesu 2017” dla ING

| Nagrody i wyróżnienia
| ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski został uhonorowany tytułem „Mistrz Biznesu 2017”.  Bank doceniono za aktywne poszukiwanie rozwiązań dających dodatkową wartość klientowi, dobre rozpoznanie potrzeb konsumentów oraz zaangażowanie w rozwój nowoczesnych rozwiązań dla firm w obszarze e-commerce.

W ING aktywnie szukamy nowych rozwiązań, które dają dodatkową wartość klientom i wspierają ich w prowadzeniu biznesu. Pomaga nam w tym wewnętrzna struktura Agile dzięki czemu możemy szybko i elastycznie odpowiadać na potrzeby firm, a także start-up’owa kultura pracy oraz wewnętrzny akcelerator – Innovation Lab. Nawiązujemy również współpracę z zewnętrznymi podmiotami, które pomagają nam wzbogacić ofertę o nowe usługi. Dowodem, że taka formuła działa jest nawiązanie strategicznego partnerstwa z fintechem Twisto oferującym usługę płatności "kup teraz, zapłać później" oraz otrzymane właśnie wyróżnienie od magazynu Businessman. Dla mnie to wyraz uznania dla całego zespołu - powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego.

Nagroda „Mistrz Biznesu”, przyznawana w imieniu magazynu Businessman, jest wyrazem uznania dla tych firm i instytucji, które w danym roku wykazują się mistrzostwem w prowadzeniu biznesu. Ideą jest propagowanie przedsiębiorczości i wysokich standardów działania. Wyróżnienie jest przyznawane przez niezależną kapitułę, którą tworzą doświadczeni managerowie i autorytety w biznesie.