Iza Rokicka z ING wyróżniona przez Institutional Investor

| Nagrody i wyróżnienia
| ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Institutional Investor opublikował wyniki rankingu Emerging EMEA Executive Team Leaders. 2. miejsce w kategorii Best IR Professional (Financials) Sell-side zajęła Iza Rokicka – Dyrektor Biura Relacji Inwestorskich w ING Banku Śląskim.

Magazyn Institutional Investor po raz pierwszy zorganizował ranking Emerging EMEA Executive Team Leaders, w którym zapytano ponad 500 specjalistów inwestycyjnych z prawie 300 firm świadczących usługi finansowe o wytypowanie najlepszych dyrektorów generalnych, dyrektorów finansowych i specjalistów ds. relacji inwestorskich w firmach z obszarów ich odpowiedzialności. Na podstawie odpowiedzi analityków biur maklerskich w sektorze spółek finansowych, Iza Rokicka jest jednym z najlepszych specjalistów ds. Relacji Inwestorskich i zajęła 2. miejsce w tej kategorii.

Iza Rokicka pełni rolę Dyrektora Biura Relacji Inwestorskich w ING Banku Śląskim od lipca 2016. Od tego czasu biuro zostało nagrodzone dwa razy w  badaniu relacji inwestorskich w spółkach z WIG30, organizowanym przez gazetę giełdy „Parkiet" oraz Izbę Domów Maklerskich. Przed rozpoczęciem współpracy z ING Bankiem Śląskim, Iza Rokicka została wyróżniona przez gazetę giełdy „Parkiet” w latach 2013, 2015 oraz 2016 w kategorii Najlepszy analityk giełdowy sektora bankowego.

Więcej informacji na stronie: https://www.institutionalinvestor.com/