ING Bank Śląski na Smogathonie

| CSR
| ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING wspiera Smogathon w roli Partnera. Małgorzata Jarczyk-Zuber, Oficer Innowacji w ING Banku Śląskim, jako członek jury, wręczyła jedną z nagród finałowych.

W ING zdajemy sobie sprawę, że naszym obowiązkiem, jako instytucji mającej znaczący wpływ na życie gospodarcze w Polsce, jest odpowiedzialny i aktywny udział w inicjatywach poprawiających jakość życia nas wszystkich. Dlatego proaktywnie wspieramy i promujemy rozwiązania związane z ochroną środowiska naturalnego. Smogathon to ważna inicjatywa. Pokazuje, że możemy i powinniśmy wykorzystywać technologię aby poprawiać jakość powietrza – powiedziała Małgorzata Jarczyk-Zuber, Chief Innovation Officer w ING Banku Śląskim.

Smogathon to międzynarodowy konkurs, na którym startupy prezentują rozwiązania, które mają na celu redukcję zanieczyszczenie powietrza. Udział w Smogathonie jest otwarty dla każdego projektu, który ma innowacyjne rozwiązanie antysmogowe. Półfinały tegorocznego Smogathonu odbyły się w Katowicach, Sao Paulo, Berkeley, Londynie, New Deli oraz w Pekinie, a finał w Krakowie.  

Więcej na: https://smogathon.com/pl/strona-glowna/