arrow-downfacebook webzamknijblad

Dom Maklerski ING stawia na edukację Inwestorów

| Akcje marketingowe i promocje
| ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Biuro Maklerskie ING Securities oferuje bezpłatnie specjalny program edukacyjny Klientom ING Banku Śląskiego, którzy otworzą rachunek maklerski do końca b.r. Warunkiem skorzystania z promocji jest założenie takiego rachunku za pośrednictwem systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.

Promocja jest skierowana do Klientów ING Banku Śląskiego nie posiadających rachunku inwestycyjnego w ING Securities. Po jego założeniu, Klienci mogą skorzystać bezpłatnie:

  • z prowadzonych na żywo przez internet szkoleń internetowych (tzw. webseminaria) z podstaw analizy technicznej oraz znajomości aplikacji transakcyjnej,
  • e-learningu - internetowego kursu z podstaw inwestowania na giełdzie, zawierającego szerokie opisy zagadnień, hasła, wzory oraz ich objaśnienia wraz z przykładami i ilustracjami. Dodatkowo, na końcu każdego działu znajduje się test, dzięki któremu można sprawdzić swoją wiedzę, a po jego zaliczeniu otrzymać 200 zł w postaci zwrotu prowizji,
  • w prezencie otrzymają książkę o inwestowaniu.

Szczegółowe informacje o edukacyjnej promocji na stronie: www.ingsecurities.pl/promocja

Inwestowanie jest dziedziną, która jest nieodłącznie związana ze zdobywaniem i poszerzaniem wiedzy. Dlatego w pierwszej kolejności stawiamy na edukację inwestorów. Chociaż inwestowanie nie jest proste, to aby zwiększyć swoje szanse na sukces inwestycyjny warto wcześniej poświęcić się nauce inwestowania i tak uzbrojonym w wiedzę stawiać pierwsze kroki na giełdzie. Ponadto udostępniamy Klientom prosty i intuicyjny w obsłudze system transakcyjny SidomaOnLine, który umożliwia m.in.: obserwację notowań giełdowych w czasie rzeczywistym, kreślenie wykresów notowań, błyskawiczne składanie zleceń na giełdę, automatyczne odświeżanie rachunku po każdej operacji, odbiór bieżących informacji PAP i Reuters, oraz korzystanie z wielu innych bardziej zaawansowanych funkcji - powiedział Ryszard Sikora - Dyrektor Departamentu Klientów Detalicznych.

Bezpłatne szkolenia z podstaw analizy technicznej oraz obsługi aplikacji internetowej SidomaOnLine odbywać się będą się systematycznie, w tygodniowych odstępach.

Dom Maklerski pomaga w stawianiu pierwszych praktycznych kroków w roli inwestora. Dzięki zwolnieniom z opłat i zwrotowi prowizji, za pierwsze transakcje Klient nic nie zapłaci. W ramach promocji trwającej do końca 2009 r. ING Securities nie pobiera opłat za:

  • otwarcie rachunku,
  • prowadzenie rachunku w latach 2009-2010,
  • dostęp do notowań z jedna ofertą, w ramach Pakietu Podstawowego,
  • przelewy gotówki na rachunek w ING Banku Śląskim,
  • dostęp do analiz i komentarzy giełdowych.

 

Dodatkowo, Dom Maklerski ING zwraca prowizję do wysokości 100 zł w okresie 6 pełnych miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia rachunku plus kolejne 100 zł Klientom, którzy do końca 2009 r. zaliczą z wynikiem pozytywnym test z e-Learnigu. Zwrot środków nastąpi na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Więcej o promocji na stronie: www.ingsecurities.pl/promocja

 ING Securities jest uniwersalnym biurem maklerskim, które oferuje profesjonalne usługi zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i dla inwestorów indywidualnych. Za jego pośrednictwem można dokonywać transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na największych światowych rynkach finansowych, m.in. w Nowym Jorku, Chicago, Londynie, Paryżu i Frankfurcie. Atutem oferty jest profesjonalny serwis informacyjny przygotowywany przez zespół doświadczonych analityków w Katowicach, Warszawie i Londynie.

Materiały do pobrania