facebook web

Nowoczesny oddział ING Banku Śląskiego w Suwałkach

| Pozostałe informacje
| ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski otworzył nową placówkę w Suwałkach. Oddział na ulicy Noniewicza 95 wyróżnia awangardowy wystrój i przyjazna klientom aranżacja wnętrz. To pierwsza placówka banku w tym mieście.

Przyjazny wystrój, swobodna przestrzeń ułatwiająca komunikację z klientami, multimedialne nośniki informacji, nowatorskie i funkcjonalne rozwiązania – to główne cechy wyróżniające nowa placówkę. W oddziale znajdują się wydzielone miejsca do indywidualnych spotkań, gwarantujące przede wszystkim dyskrecję i komfort. Stanowiska doradców są wyposażone w dodatkowy monitor przeznaczony dla klienta. W  oddziale są także stanowiska internetowe, gdzie klienci mogą szybko i samodzielnie wykonać najprostsze operacje. A dla najmłodszych przygotowano specjalny multimedialny kącik zabaw.  

Klienci mogą także korzystać z czynnej przez 24 godziny strefy samoobsługowej, gdzie mogą dokonywać wpłat i wypłat w urządzeniach dualnych – bankomacie i wpłatomacie w jednej maszynie.

Nowy oddział ING Banku Śląskiego mieści się w pobliżu Centrum Handlowego Suwałki-Plaza i jest czynny od 10.00 do17.00. Oferta dostępna w oddziale jest skierowana do klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

 

Materiały do pobrania