facebook webzamknijblad

Moje ING na prestiżowej konferencji Finovate w Londynie

| Wyniki finansowe i informacje biznesowe
| ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Podczas europejskiej edycji Finovate ING Bank Śląski przedstawił publiczności bankowość internetową i mobilną Moje ING. Finovate to najważniejsza globalna konferencja poświęcona innowacyjnym technologiom w finansach. Podczas imprezy najciekawsze rozwiązania i usługi w obszarze finansów prezentują zarówno startupy, jak i uznane firmy technologiczne.

Konferencje Finovate koncentrują się na prezentacji najlepszych i najbardziej innowacyjnych technologii w finansach i bankowości. Odbywają się regularnie od 2007 r. m.in. w Londynie, Nowym Jorku, Singapurze. Podczas konferencji pokazywane są pomysły uznane przez jury jako najbardziej interesujące i innowacyjne w obszarze fintech. W Londynie system Moje ING na scenie zaprezentowali Przemysław Furlepa, dyrektor Pionu Bankowości Detalicznej oraz Szymon Mitoraj, dyrektor odpowiadający za bankowość internetową i mobilną.

Konferencja FinovateEurope odbyła się w dniach 7-8 lutego w Londynie. To już kolejny raz, kiedy ING Bank Śląski został zaproszony do udziału w tej prestiżowej imprezie. Rok wcześniej bank zaprezentował pilotażową wersję systemu bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych INGBusiness. Jesienią ubiegłego roku w Nowym Jorku gościem Finovate była należąca do Grupy ING Banku Śląskiego platforma handlowo-aukcyjna Aleo.

Moje ING to nowoczesny system wspierający klientów w zarządzaniu codziennymi finansami. Pozwala m.in. w łatwy i przejrzysty sposób analizować wydatki, planować budżetu domowy oraz określać cele oszczędnościowe. System wskazuje spersonalizowane rozwiązania w zakresie kontroli finansów, oszczędzania i pomnażania pieniędzy. Moje ING został zaprojektowane w oparciu o potrzeby klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Ci ostatni mogą korzystać z narzędzi pomagających w utrzymaniu płynności w firmie i wspierających w planowaniu jej rozwoju. Z systemu można także korzystać przez Moje ING mobile, aplikację na smartfony, która pozwala m.in. zalogować się odciskiem palca, korzystać z kodów BLIK, a wkrótce także płatności HCE.

Materiały do pobrania